Kørekort lovpakke tilbud

Tilbud hos Østerbro Køreskole

Ønsker du at tage dit kørekort og er på udkig efter den bedste køreskole i København, som tilbyder kvalitetsundervisning og en billig lovpakke? Så er Østerbro Køreskole det rette sted for dig!

Vi tilbyder den billigste kørekort lovpakke i København og garanterer, at du ikke finder et billigere tilbud andre steder. Vi er stolte af at have de mest erfarne kørelærere og den højeste beståelsesprocent i København.

Gratis Introforløb

Vi forstår, at det kan være en stor beslutning at tage kørekort. Derfor tilbyder vi et gratis introforløb, hvor du kan lære mere om vores køreskole og vores undervisning. Under introforløbet vil vi informere dig om, hvad du skal igennem og hvor lang tid du skal regne med at sætte af til kørekortet. Du vil også få mulighed for at stille spørgsmål, som vores erfarne instruktør vil besvare.

Vælg holdstart & tilmelde dig her

Kvalitetsundervisning

Det er vigtigt, når du ser et billigt kørekort tilbud, at den køreskole, som tilbyder kørekortet, også leverer teoriundervisning af højeste kvalitet. Hos Østerbro Køreskole er vi dedikerede til at give vores elever den bedst mulige undervisning. Vores erfarne kørelærere vil vejlede og støtte dig gennem hele forløbet, så du kan føle dig tryg og godt forberedt på din køreprøve.

Prisgaranti

Vi tilbyder prisgaranti på vores lovpakke, så du kan være sikker på, at du får den bedste pris på dit kørekort. Hvis du alligevel skulle finde et billigere alternativ, skal du kontakte os med det samme, og vi vil ændre prisen, så den matcher det billigere tilbud.

Anmeldelser og Kvalifikationer

Vi er stolte af vores kvalifikationer og vores anmeldelser, som taler for sig selv. Vi har den højeste beståelsesprocent i København, og vores elever har rost vores undervisning og vores dedikerede kørelærere. Vi har også modtaget anerkendelser fra forskellige institutioner for vores undervisning og resultater.

Konklusion

Hos Østerbro Køreskole tilbyder vi den billigste kørekort lovpakke i København og kvalitetsundervisning af højeste kvalitet. Vi er stolte af vores kvalifikationer og anmeldelser og vores dedikerede kørelærere, som vil hjælpe dig med at nå dit mål om at få dit kørekort. Tøv ikke med at kontakte os for mere information eller for at tilmelde dig vores gratis introforløb!

Hvad siger vores elever?

Pete


Effektiv generhvervelses pakke

Jeg skulle op til generhvervelse. Pakken prismæssigt var meget rimelig. Teorien kunne klares udlukkende ved at tag test prøverne på bedrebilist. Men muligheden er man kan supplere med…

Inza Amin


Jeg er kommet fra en anden køreskole…

Jeg er kommet fra en anden køreskole af, hvor jeg ikke blev lært det jeg skulle og bare blev sendt op til en prøve uden at jeg rent faktisk var klar. De tog overpris og var ikke gode underviser.

Toke Lars Bjarke


Super god og hjælpsom køreskole

Super god og hjælpsom køreskole!
De har virkelig høj fokus på den individuelle køreskole elev og ens personlige fremgang.

Tobias Munck Petersen


Fremragende køreskole

Mit forløb har været rigtig positivt og jeg har haft en rigtig god kørelærer, som har hjulpet mig til at opnå et godt niveau som bilist.

Widad Abdullah


Professionel & venlig køreskoleoplevelse

Jeg kunne ikke have ønsket mig en bedre oplevelse med Kviktrafikskole. Fra start til slut var det tydeligt, at eleven stod i centrum, og hele forløbet var præget af professionalisme.

Mikael Ali


Rigtig god kørerlærer(Masood)

Rigtig god kørerlærer(Masood), siger tingene som de er, og det får man bestemt gavn af til selve prøverne. Professionel hele vejen igennem forløbet og fornuftige priser.

Kitt Jensen


Københavns bedste køreskole.

Københavns bedste køreskole.
Jeg kan varmt anbefale kviktrafikskole.
Er lige blivet færdigt med mit kørekort.Har fået den bedste oplevelse, jeg havde Masood Ahmad som kørelærer,

Nicolai Christensen


En sand fornøjelse

Jeg generhvervede for nyligt mit kørekort med hjælp fra Masood fra Kviktrafikskole, som gjorde forløbet gnidningsfrit. Til min store glæde blev forløbet gennemført på meget kort tid, da Masood gjorde sit ypperste for at….