Kørekort København afbetaling

Er du på udkig efter en pålidelig og professionel køreskole i København, der tilbyder afbetaling på kørekortet? Så er du kommet til det rette sted. Østerbro Køreskole tilbyder nu Kørekort København afbetaling, så du kan opnå din drøm om at tage kørekortet på en mere fleksibel og overkommelig måde.

Kørekort København afbetaling hos Østerbro Køreskole

Østerbro Køreskole er en af de bedste og mest anbefalede køreskoler i København. Vi har mange års erfaring inden for branchen og en af de højeste beståelsesprocenter i byen. Vi tilbyder nu også Kørekort København afbetaling, så du kan betale for dit kørekort i to omgange.

For at benytte dig af afbetalingsordningen, skal du betale 6000 kr. ved opstart og de resterende 6000 kr. en måned senere. Dette giver dig mulighed for at fordele omkostningerne og gøre det mere overkommeligt for din økonomi.

Vælg holdstart & tilmelde dig her

Anmeldelser af Østerbro Køreskole

Vi er meget stolte af vores anmeldelser og anbefalinger fra tidligere elever, der har taget deres kørekort hos os. Disse anmeldelser kan findes på Trustpilot, hvor du kan se, hvad vores elever siger om vores undervisning og service.

Hvis du allerede har taget dit kørekort hos os, vil vi meget gerne have, at du deler din oplevelse og anbefaler os til andre på Trustpilot. Dette vil hjælpe os med at forbedre vores tjenester og tilbyde endnu billigere priser og bedre service.

Gratis introduktion til kørekort i København

Hos Østerbro Køreskole ønsker vi at give dig den bedste undervisning og støtte til at opnå dit kørekort. Derfor tilbyder vi en gratis intro hver anden uge, hvor du kan tilmelde dig med dit navn og møde op til en gratis introduktion.

Dette giver dig mulighed for at lære mere om vores undervisning, møde vores kørelærere og finde ud af, hvordan vi kan hjælpe dig med at opnå dit kørekort på den bedst mulige måde.

Erfarne og kvalificerede kørelærere

Vores kørelærere er nøje udvalgte og godkendt af Rigspolitiet i Danmark. Vi har et stærkt team af erfarne og kvalificerede kørelærere, der vil følge dig igennem hele forløbet og sikre, at du får den bedste undervisning og støtte.

Hvad siger vores elever?

Pete


Effektiv generhvervelses pakke

Jeg skulle op til generhvervelse. Pakken prismæssigt var meget rimelig. Teorien kunne klares udlukkende ved at tag test prøverne på bedrebilist. Men muligheden er man kan supplere med…

Inza Amin


Jeg er kommet fra en anden køreskole…

Jeg er kommet fra en anden køreskole af, hvor jeg ikke blev lært det jeg skulle og bare blev sendt op til en prøve uden at jeg rent faktisk var klar. De tog overpris og var ikke gode underviser.

Toke Lars Bjarke


Super god og hjælpsom køreskole

Super god og hjælpsom køreskole!
De har virkelig høj fokus på den individuelle køreskole elev og ens personlige fremgang.

Tobias Munck Petersen


Fremragende køreskole

Mit forløb har været rigtig positivt og jeg har haft en rigtig god kørelærer, som har hjulpet mig til at opnå et godt niveau som bilist.

Widad Abdullah


Professionel & venlig køreskoleoplevelse

Jeg kunne ikke have ønsket mig en bedre oplevelse med Kviktrafikskole. Fra start til slut var det tydeligt, at eleven stod i centrum, og hele forløbet var præget af professionalisme.

Mikael Ali


Rigtig god kørerlærer(Masood)

Rigtig god kørerlærer(Masood), siger tingene som de er, og det får man bestemt gavn af til selve prøverne. Professionel hele vejen igennem forløbet og fornuftige priser.

Kitt Jensen


Københavns bedste køreskole.

Københavns bedste køreskole.
Jeg kan varmt anbefale kviktrafikskole.
Er lige blivet færdigt med mit kørekort.Har fået den bedste oplevelse, jeg havde Masood Ahmad som kørelærer,

Nicolai Christensen


En sand fornøjelse

Jeg generhvervede for nyligt mit kørekort med hjælp fra Masood fra Kviktrafikskole, som gjorde forløbet gnidningsfrit. Til min store glæde blev forløbet gennemført på meget kort tid, da Masood gjorde sit ypperste for at….