God køreskole Østerbro

Er du på udkig efter en god køreskole på Østerbro? Så er du kommet til det rette sted! Hos Østerbro Køreskole tilbyder vi dig en billig og pålidelig køreskole, hvor vi arbejder hårdt for at sikre, at du får den bedst mulige undervisning, så du kan opnå dit kørekort på en nem, hurtig og sikker måde.

Professionel og Erfaren Kørerlærer

Vores team af professionelle og erfarne kørerlærere står klar til at give dig den bedst mulige undervisning. Vi er meget stolte af at have et team, der består af nogle af de bedste kørerlærere i branchen, og vi arbejder hårdt på at sikre, at vores undervisning er af højeste kvalitet. Vi tilbyder både teori- og kørekortundervisning og sørger for, at vores undervisning altid er “up to date” med det nyeste materiale og udstyr inden for lovgivningen.

Vælg holdstart & tilmelde dig her

Billig Køreskole Østerbro

Vi ved, at prisen ofte spiller en stor rolle, når man skal vælge en køreskole. Derfor tilbyder vi hos Østerbro Køreskole nogle af de billigste priser på markedet. Vi er dog meget opmærksomme på, at vores undervisning stadig skal være af høj kvalitet og vil altid arbejde hårdt på at sikre, at du får den bedste undervisning til prisen.

Effektiv og Spændende Forløb

Vores køreskole på Østerbro tilbyder et effektivt og spændende forløb, hvor du kan få dit kørekort på en nem og hurtig måde. Vi tilbyder både teori- og kørekortundervisning, hvor vi vil gøre vores bedste for at give dig en undervisning, der er både effektiv og spændende. Vi arbejder også på at sikre, at du føler dig sikker bag rattet, så du kan køre sikkert og trygt på vejene.

Kundefeedback

Vi er meget stolte af vores arbejde og vores kørerlæreres undervisning, og vi ved, at det også er vigtigt for dig. Derfor vil vi gerne dele nogle af vores kundefeedback med dig:

“Jeg kan varmt anbefale Østerbro Køreskole. Kørerlærerne er meget professionelle og dygtige til at undervise. Jeg fik mit kørekort på ingen tid, og jeg føler mig meget sikker, når jeg kører.”

“Fantastisk køreskole! Jeg var meget nervøs, da jeg startede min kørekortundervisning, men kørerlæreren var fantastisk til at berolige mig og hjælpe mig med at få selvtillid. Jeg fik mit kørekort på ingen tid!”

Hvad siger vores elever?

Pete


Effektiv generhvervelses pakke

Jeg skulle op til generhvervelse. Pakken prismæssigt var meget rimelig. Teorien kunne klares udlukkende ved at tag test prøverne på bedrebilist. Men muligheden er man kan supplere med…

Inza Amin


Jeg er kommet fra en anden køreskole…

Jeg er kommet fra en anden køreskole af, hvor jeg ikke blev lært det jeg skulle og bare blev sendt op til en prøve uden at jeg rent faktisk var klar. De tog overpris og var ikke gode underviser.

Toke Lars Bjarke


Super god og hjælpsom køreskole

Super god og hjælpsom køreskole!
De har virkelig høj fokus på den individuelle køreskole elev og ens personlige fremgang.

Tobias Munck Petersen


Fremragende køreskole

Mit forløb har været rigtig positivt og jeg har haft en rigtig god kørelærer, som har hjulpet mig til at opnå et godt niveau som bilist.

Widad Abdullah


Professionel & venlig køreskoleoplevelse

Jeg kunne ikke have ønsket mig en bedre oplevelse med Kviktrafikskole. Fra start til slut var det tydeligt, at eleven stod i centrum, og hele forløbet var præget af professionalisme.

Mikael Ali


Rigtig god kørerlærer(Masood)

Rigtig god kørerlærer(Masood), siger tingene som de er, og det får man bestemt gavn af til selve prøverne. Professionel hele vejen igennem forløbet og fornuftige priser.

Kitt Jensen


Københavns bedste køreskole.

Københavns bedste køreskole.
Jeg kan varmt anbefale kviktrafikskole.
Er lige blivet færdigt med mit kørekort.Har fået den bedste oplevelse, jeg havde Masood Ahmad som kørelærer,

Nicolai Christensen


En sand fornøjelse

Jeg generhvervede for nyligt mit kørekort med hjælp fra Masood fra Kviktrafikskole, som gjorde forløbet gnidningsfrit. Til min store glæde blev forløbet gennemført på meget kort tid, da Masood gjorde sit ypperste for at….