Bil kørekort billigt

Leder du efter et billigt bil kørekort? Østerbro køreskole har formået at yde Bil kørekort billigt. Eftersom et bil kørekort for det meste erhverves på grund af ren og skær lyst, er det også vigtigt at man skal kunne tage bil kørekort billigt. Vi hos Østerbro køreskole tilbyder en pris, der vil glæde enhver, der ønsker at tage sit bil kørekort billigt.

Kvalitetbevidste undervisning hos Østerbro køreskole

Selvom man tager sit bil kørekort billigt, har vores køreinstruktører stadig mange års erfaring med oplæring af nye bilister. Vi sørger for, at vores undervisning hos Østerbrokøreskole er veltilrettelagt af dit kørekort forløb. Vi lægger stor vægt på at give en kvalitetbevidst undervisning, som vil give dig den bedst mulige start på din karriere som bilist.

Vi fokuserer på at du får så meget kvalitet for pengene både til teori- og køreundervisningen. Vi sørger for, at du er rustet til at bestå både teori- og køreprøve første gang. Vores kørelærere tilbyder undervisning på flere sprog og med forskellige pædagogiske metoder, således at du kan vælge en undervisningsform, som passer til netop dine behov og ønsker.

Vælg holdstart & tilmelde dig her

Spar penge på lovpakken til bilkørekort

Bil kørekort billigt hos Østerbro køreskole! Lige nu har vi hos Østerbrokøreskole.dk et fremragende tilbud på lovpakken til bilkørekort for kun 6.490,-!. Dette fås ikke meget billigere i hele Danmark, og derfor kan vi med sikkerhed sige, at Østerbro køreskole yder bil kørekort billigt. Vores lovpakke indeholder alt det, du behøver for at tage dit bil kørekort, herunder teoriundervisning og kørelektioner.

Vi er loyale og fokuserer på gode relationer

Vi er loyale overfor vores elever, og vi mener, at gensidig loyalitet og forståelse mellem eleven og kørelæren, er nøglen til succes. Vi tror på, at kørelæreren og eleven skal have tillid til hinanden og god kemi igennem hele forløbet. Derfor vælger du selv den kørelærer, du ønsker hos Østerbro køreskole. Vi har et stort hold af dygtige og erfarne kørelærere, som er parate til at hjælpe dig med at tage dit bil kørekort på en måde, der passer til dig.

Hvad siger vores elever?

Pete


Effektiv generhvervelses pakke

Jeg skulle op til generhvervelse. Pakken prismæssigt var meget rimelig. Teorien kunne klares udlukkende ved at tag test prøverne på bedrebilist. Men muligheden er man kan supplere med…

Inza Amin


Jeg er kommet fra en anden køreskole…

Jeg er kommet fra en anden køreskole af, hvor jeg ikke blev lært det jeg skulle og bare blev sendt op til en prøve uden at jeg rent faktisk var klar. De tog overpris og var ikke gode underviser.

Toke Lars Bjarke


Super god og hjælpsom køreskole

Super god og hjælpsom køreskole!
De har virkelig høj fokus på den individuelle køreskole elev og ens personlige fremgang.

Tobias Munck Petersen


Fremragende køreskole

Mit forløb har været rigtig positivt og jeg har haft en rigtig god kørelærer, som har hjulpet mig til at opnå et godt niveau som bilist.

Widad Abdullah


Professionel & venlig køreskoleoplevelse

Jeg kunne ikke have ønsket mig en bedre oplevelse med Kviktrafikskole. Fra start til slut var det tydeligt, at eleven stod i centrum, og hele forløbet var præget af professionalisme.

Mikael Ali


Rigtig god kørerlærer(Masood)

Rigtig god kørerlærer(Masood), siger tingene som de er, og det får man bestemt gavn af til selve prøverne. Professionel hele vejen igennem forløbet og fornuftige priser.

Kitt Jensen


Københavns bedste køreskole.

Københavns bedste køreskole.
Jeg kan varmt anbefale kviktrafikskole.
Er lige blivet færdigt med mit kørekort.Har fået den bedste oplevelse, jeg havde Masood Ahmad som kørelærer,

Nicolai Christensen


En sand fornøjelse

Jeg generhvervede for nyligt mit kørekort med hjælp fra Masood fra Kviktrafikskole, som gjorde forløbet gnidningsfrit. Til min store glæde blev forløbet gennemført på meget kort tid, da Masood gjorde sit ypperste for at….