Bedste beståelsesprocent i København

Hvis du leder efter en køreskole på Østerbro i København, er det vigtigt at vælge en køreskole med den bedste beståelsesprocent i København. Hos Østerbro Køreskole tilbyder vi ikke kun den bedste beståelsesprocent, men også de mest konkurrencedygtige priser i markedet og en fremragende kundeservice. Vores køreskole er anerkendt for at levere en høj kvalitet af undervisning, og vi bestræber os på at hjælpe vores elever med at opnå succes i deres køreprøver.

Billigt kørekort

Vi forstår, at prisen på et kørekort er en afgørende faktor for mange, og derfor tilbyder vi en af markedets billigste kørekort priser. Vores priser er konkurrencedygtige, og du vil ikke finde en bedre pris for en kørekort i København. Vi ved, at det kan være en stor investering at tage et kørekort, og derfor vil vi gøre det så økonomisk overkommeligt som muligt for vores elever.

Vælg holdstart & tilmelde dig her

Kørekort priser

Vores priser inkluderer alt, hvad du behøver for at tage dit kørekort. Du vil modtage teori- og køreundervisning, samt de nødvendige materialer til at forberede dig til dine køreprøver. Vi tilbyder også en række ekstra ydelser, som f.eks. ekstra teoriundervisning, og vi kan skræddersy et undervisningsforløb, der passer til dine individuelle behov.

Gode anmeldelser på Trustpilot

Vi er stolte af at have en række positive anmeldelser på Trustpilot fra vores tidligere elever. Vores elever er tilfredse med vores undervisning og vores kundeservice, og mange af dem har anbefalet os til deres venner og familie. Vi vil fortsætte med at levere den bedste køreundervisning i København og opretholde vores fremragende ry.

Kørelærere og biler

Vi har et team af erfarne og professionelle kørelærere, der er dedikerede til at hjælpe dig med at opnå dit kørekort. Vores biler er alle moderne og sikre, og de er udstyret med de nyeste teknologier og udstyr. Vi vil sikre, at du er i stand til at lære at køre i en sikker og komfortabel bil.

Hvad siger vores elever?

Pete


Effektiv generhvervelses pakke

Jeg skulle op til generhvervelse. Pakken prismæssigt var meget rimelig. Teorien kunne klares udlukkende ved at tag test prøverne på bedrebilist. Men muligheden er man kan supplere med…

Inza Amin


Jeg er kommet fra en anden køreskole…

Jeg er kommet fra en anden køreskole af, hvor jeg ikke blev lært det jeg skulle og bare blev sendt op til en prøve uden at jeg rent faktisk var klar. De tog overpris og var ikke gode underviser.

Toke Lars Bjarke


Super god og hjælpsom køreskole

Super god og hjælpsom køreskole!
De har virkelig høj fokus på den individuelle køreskole elev og ens personlige fremgang.

Tobias Munck Petersen


Fremragende køreskole

Mit forløb har været rigtig positivt og jeg har haft en rigtig god kørelærer, som har hjulpet mig til at opnå et godt niveau som bilist.

Widad Abdullah


Professionel & venlig køreskoleoplevelse

Jeg kunne ikke have ønsket mig en bedre oplevelse med Kviktrafikskole. Fra start til slut var det tydeligt, at eleven stod i centrum, og hele forløbet var præget af professionalisme.

Mikael Ali


Rigtig god kørerlærer(Masood)

Rigtig god kørerlærer(Masood), siger tingene som de er, og det får man bestemt gavn af til selve prøverne. Professionel hele vejen igennem forløbet og fornuftige priser.

Kitt Jensen


Københavns bedste køreskole.

Københavns bedste køreskole.
Jeg kan varmt anbefale kviktrafikskole.
Er lige blivet færdigt med mit kørekort.Har fået den bedste oplevelse, jeg havde Masood Ahmad som kørelærer,

Nicolai Christensen


En sand fornøjelse

Jeg generhvervede for nyligt mit kørekort med hjælp fra Masood fra Kviktrafikskole, som gjorde forløbet gnidningsfrit. Til min store glæde blev forløbet gennemført på meget kort tid, da Masood gjorde sit ypperste for at….