Køreskole København priser

Få Kørekortet til den billigste pris med Østerbro Køreskole

Er du på udkig efter den billigste køreskole i København? Så er du kommet til det rette sted. Østerbro Køreskole er den eneste køreskole i København, der tilbyder prisgaranti på alle vores lovpakker. Vi kan med stolthed sige, at vi er den absolut billigste køreskole i København.

Prisgarantien betyder, at du med sikkerhed vil modtage den billigste pris, som tilbydes på markedet. Hvis du mod forventning finder et billigere kørekort tilbud, som tilbyder den samme lovpakke som Østerbro Køreskole, så matcher vi prisen. Vi er stolte af vores unikke prisgaranti, som er en af de mange måder, vi sikrer, at vores kunder får den bedste service og pris.

Vi tilbyder en bred vifte af lovpakker til vores elever. Uanset om du er nybegynder eller allerede har taget et par kørelektioner, så har vi en lovpakke, der passer til dig. Vi har prisvenlige og fornuftige priser på alle vores lovpakker, og vores online bestilling giver dig mulighed for at spare yderligere 2000 kr. på din kørekort pris.

Når du bestiller online, vil du få minimum 2.500 kr. i rabat på vores allerede billige priser. Så hvis du vil have den billigste køreskole pris i København, så er online bestilling vejen frem. Det er nemt, hurtigt og bekvemt.

Vælg holdstart & tilmelde dig her

Alle vores kørelærere er erfarne og certificerede

Vi går ikke på kompromis med kvalitet. Alle vores kørelærere er erfarne, certificerede og professionelle. De vil lære dig alt, hvad du behøver at vide for at blive en sikker og ansvarlig bilist. Vi tilbyder køreundervisning på dansk, engelsk og arabisk, og vi har altid en kørelærer, der passer til dig.

Hos Østerbro Køreskole tilbyder vi gratis holdstart. Det betyder, at du kan starte på vores køreskole uden at betale for den første lektion. Vi vil gerne sikre, at du er tilfreds med vores køreskole, før du forpligter dig til en hel lovpakke. Vi tror på, at vores kunder skal have tillid til os, og det er derfor, vi tilbyder denne unikke mulighed.

Vi er stolte af at være den absolut billigste køreskole i København, og vores kunder elsker os også. Se bare vores anmeldelser på Trustpilot, hvor vi har en fremragende vurdering fra vores tidligere elever. Vores køreskole har hjulpet mange elever med at opnå deres drøm om at få et kørekort. Så hvorfor ikke vælge os til at hjælpe dig med at opnå din drøm?

Nemt og billigt kørekort

I dag er detdet nemmere end nogensinde at få dit kørekort, og med Østerbro Køreskole kan du gøre det til den billigste pris. Vi er her for at hjælpe dig med at opnå din målsætning om at blive en sikker og ansvarlig bilist.

Vi tilbyder også ekstra hjælp til elever, der har brug for det. Hvis du har behov for ekstra lektioner eller har specifikke udfordringer, som du gerne vil have hjælp til, så er vores kørelærere altid parate til at hjælpe dig. Vi tror på, at alle kan lære at køre bil, og vores kørelærere vil gøre alt for at sikre, at du når dit mål.

Vi er en køreskole, der går op i vores kunder, og vi vil altid gøre vores bedste for at sikre, at du får den bedste oplevelse og pris. Så hvis du er på udkig efter den billigste køreskole pris i København, så behøver du ikke lede længere end Østerbro Køreskole.

Vi håber, at du vil overveje os som din køreskole, og at du vil tage det første skridt mod at opnå dit kørekort. Vi ser frem til at høre fra dig og hjælpe dig med at nå dine mål.

Hvad siger vores elever?

Pete


Effektiv generhvervelses pakke

Jeg skulle op til generhvervelse. Pakken prismæssigt var meget rimelig. Teorien kunne klares udlukkende ved at tag test prøverne på bedrebilist. Men muligheden er man kan supplere med…

Inza Amin


Jeg er kommet fra en anden køreskole…

Jeg er kommet fra en anden køreskole af, hvor jeg ikke blev lært det jeg skulle og bare blev sendt op til en prøve uden at jeg rent faktisk var klar. De tog overpris og var ikke gode underviser.

Toke Lars Bjarke


Super god og hjælpsom køreskole

Super god og hjælpsom køreskole!
De har virkelig høj fokus på den individuelle køreskole elev og ens personlige fremgang.

Tobias Munck Petersen


Fremragende køreskole

Mit forløb har været rigtig positivt og jeg har haft en rigtig god kørelærer, som har hjulpet mig til at opnå et godt niveau som bilist.

Widad Abdullah


Professionel & venlig køreskoleoplevelse

Jeg kunne ikke have ønsket mig en bedre oplevelse med Kviktrafikskole. Fra start til slut var det tydeligt, at eleven stod i centrum, og hele forløbet var præget af professionalisme.

Mikael Ali


Rigtig god kørerlærer(Masood)

Rigtig god kørerlærer(Masood), siger tingene som de er, og det får man bestemt gavn af til selve prøverne. Professionel hele vejen igennem forløbet og fornuftige priser.

Kitt Jensen


Københavns bedste køreskole.

Københavns bedste køreskole.
Jeg kan varmt anbefale kviktrafikskole.
Er lige blivet færdigt med mit kørekort.Har fået den bedste oplevelse, jeg havde Masood Ahmad som kørelærer,

Nicolai Christensen


En sand fornøjelse

Jeg generhvervede for nyligt mit kørekort med hjælp fra Masood fra Kviktrafikskole, som gjorde forløbet gnidningsfrit. Til min store glæde blev forløbet gennemført på meget kort tid, da Masood gjorde sit ypperste for at….